دکتر تهمینه متوسلی

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

۱۲۴۹۶۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، سه راه سلیمانیه، پلاک 698

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب پیروزی
دکتر تهمینه متوسلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر تهمینه متوسلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر تهمینه متوسلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر تهمینه متوسلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر تهمینه متوسلی چقدر است؟
هزینه ویزیت تهمینه متوسلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر تهمینه متوسلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر تهمینه متوسلی کجا است؟
دکتر تهمینه متوسلی 1 مطب در مطب پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر تهمینه متوسلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر تهمینه متوسلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر تهمینه متوسلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر تهمینه متوسلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر تهمینه متوسلی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر تهمینه متوسلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر تهمینه متوسلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر تهمینه متوسلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر تهمینه متوسلی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر تهمینه متوسلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر تهمینه متوسلی 0 از 5 است.

درباره دکتر تهمینه متوسلی

دکتر تهمینه متوسلی dr tahmineh motavaseli از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر تهمینه متوسلی در تهران، خیابان پیروزی، سه راه سلیمانیه، پلاک 698 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر تهمینه متوسلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09934507550-02133311177 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر تهمینه متوسلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر تهمینه متوسلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر تهمینه متوسلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر تهمینه متوسلی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر تهمینه متوسلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.