دکتر شهاب الدین بهرامی

دکتر شهاب الدین بهرامی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

106840
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، چهارصد دستگاه، روبه روی خیابان پیچک، بالای رستوران مکروم، نبش کوچه اشارات، پلاک ۶، طبقه ۲، واحد ۳

تلفن:02136604603

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهاب الدین بهرامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهاب الدین بهرامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

احمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عاااالیییی ، آقای دکتر آرام و با وقار و درک بالا به صحبت‌های بیمار گوش میدن و رفتاری که بیمار رو ناراحت کنه اصلا نداشتن ، به خاطر رفتار مناسب ایشون، بیمار خیلی راحت و بدون استرس میتونه مشکلاتش رو بیان کنه. سپاسگزارم 🙏🌸🙏🌸🙏

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شهاب الدین بهرامی
نوبت مطب خیابان پیروزی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان پیروزی، چهارصد دستگاه، روبه روی خیابان پیچک، بالای رستوران مکروم، نبش کوچه اشارات، پلاک ۶، طبقه ۲، واحد ۳
اولین نوبت خالی: شنبه 27 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهاب الدین بهرامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهاب الدین بهرامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهاب الدین بهرامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهاب الدین بهرامی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهاب الدین بهرامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب الدین بهرامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهاب الدین بهرامی کجا است؟
دکتر شهاب الدین بهرامی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهاب الدین بهرامی را ببینید.
+
آیا دکتر شهاب الدین بهرامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب الدین بهرامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهاب الدین بهرامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهاب الدین بهرامی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهاب الدین بهرامی چه زمانی است؟
دکتر شهاب الدین بهرامی از روز شنبه 27 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب الدین بهرامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهاب الدین بهرامی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر شهاب الدین بهرامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهاب الدین بهرامی 5 از 5 است.

درباره دکتر شهاب الدین بهرامیدکتر شهاب الدین بهرامی dr shahab aldin bahrami از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر شهاب الدین بهرامی در تهران، خیابان پیروزی، چهارصد دستگاه، روبه روی خیابان پیچک، بالای رستوران مکروم، نبش کوچه اشارات، پلاک ۶، طبقه ۲، واحد ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهاب الدین بهرامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02136604603 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهاب الدین بهرامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهاب الدین بهرامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهاب الدین بهرامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهاب الدین بهرامی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهاب الدین بهرامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.