%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

کد نظام پزشکی

80751

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری)

اطلاعات مطب بیمارستان مادر و کودک

آدرس:

شیراز، بالاتر از دروازه قرآن، ابتدای شهرک گلشن، بیمارستان مادر و کودک غدیر

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمید نمازی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید نمازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بیمارستان مادر و کودک
دکتر حمید نمازی
دکتر حمید نمازی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید نمازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید نمازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید نمازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید نمازی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید نمازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید نمازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید نمازی کجا است؟
دکترحمید نمازی مطب بیمارستان مادر و کودک مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمید نمازی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمید نمازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید نمازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید نمازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید نمازی متخصص جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید نمازی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حمید نمازی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید نمازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید نمازی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر حمید نمازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید نمازی 5 از 5 است.

درباره دکتر حمید نمازیدکترحمید نمازی dr hamid namazi از دکترهای متخصص شیراز هستند. مطب دکتر حمید نمازی در شیراز، فلکه نمازی، درمانگاه مطهری واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید نمازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136121000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید نمازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید نمازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید نمازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید نمازی متخصص نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید نمازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.