دکتر مه یار ابیلی

دکتر مه یار ابیلی

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران

کد نظام پزشکی

113170
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، پلاک 185، کلینیک غرب

تلفن:02188034928

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مه یار ابیلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مه یار ابیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مه یار ابیلی
نوبت مطب میدان ونک
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، پلاک 185، کلینیک غرب
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو40,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مه یار ابیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مه یار ابیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مه یار ابیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مه یار ابیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت مه یار ابیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مه یار ابیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مه یار ابیلی کجا است؟
دکتر مه یار ابیلی 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مه یار ابیلی را ببینید.
+
آیا دکتر مه یار ابیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مه یار ابیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مه یار ابیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مه یار ابیلی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مه یار ابیلی چه زمانی است؟
دکتر مه یار ابیلی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مه یار ابیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مه یار ابیلی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مه یار ابیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مه یار ابیلی 0 از 5 است.

درباره دکتر مه یار ابیلیدکتر مه یار ابیلی dr mahyar abili از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر مه یار ابیلی در تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، پلاک 185، کلینیک غرب واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مه یار ابیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188034928 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مه یار ابیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مه یار ابیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مه یار ابیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مه یار ابیلی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مه یار ابیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.