دکتر حامد مازوچی

دکتر حامد مازوچی

تخصص ارتوپدی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۱۷۲۱۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب ولی عصر

آدرس:

تهران، ولی عصر، بالاتر از پارک ساعی، روبه روی توانیر، نبش کوچه بخشندگان، ساختمان آریان، واحد ۱۳

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر حامد مازوچی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ولی عصر
دکتر حامد مازوچی
دکتر حامد مازوچی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حامد مازوچی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حامد مازوچی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حامد مازوچی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حامد مازوچی چقدر است؟
هزینه ویزیت حامد مازوچی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد مازوچی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حامد مازوچی کجا است؟
دکتر حامد مازوچی 1 مطب در مطب ولی عصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حامد مازوچی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حامد مازوچی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حامد مازوچی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حامد مازوچی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حامد مازوچی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حامد مازوچی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حامد مازوچی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد مازوچی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حامد مازوچی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حامد مازوچی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حامد مازوچی 5 از 5 است.

درباره دکتر حامد مازوچی

دکتر حامد مازوچی dr hamed mazochi از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر حامد مازوچی در تهران، ولی عصر، بالاتر از پارک ساعی، روبه روی توانیر، نبش کوچه بخشندگان، ساختمان آریان، واحد ۱۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حامد مازوچی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188884142 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حامد مازوچی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حامد مازوچی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حامد مازوچی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حامد مازوچی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حامد مازوچی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.