دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر حبیب رشادی

دکتر حبیب رشادی

تخصص ارتوپدی

تهران

کد نظام پزشکی

71839

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب پونک

آدرس:

تهران، میدان پونک، بلوار میرزابابایی، بین بلوار عدل و بلوار سردار جنگل، جنب باغ رستوران لاله، طبقه ۴ساختمان بانک گردشگری، واحد۷

تلفن:02146010929

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حبیب رشادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حبیب رشادی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب پونک
تهران - تهران، میدان پونک، بلوار میرزابابایی، بین بلوار عدل و بلوار سردار جنگل، جنب باغ رستوران لاله، طبقه ۴ساختمان بانک گردشگری، واحد۷


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حبیب رشادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حبیب رشادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حبیب رشادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حبیب رشادی چقدر است؟
هزینه ویزیت حبیب رشادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب رشادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حبیب رشادی کجا است؟
دکتر حبیب رشادی 1 مطب در مطب پونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حبیب رشادی را ببینید.
+
آیا دکتر حبیب رشادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب رشادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حبیب رشادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حبیب رشادی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حبیب رشادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حبیب رشادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب رشادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حبیب رشادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حبیب رشادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حبیب رشادی 0 از 5 است.
درباره دکتر حبیب رشادی


دکتر حبیب رشادی dr habib reshadi از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر حبیب رشادی در تهران، میدان پونک، بلوار میرزابابایی، بین بلوار عدل و بلوار سردار جنگل، جنب باغ رستوران لاله، طبقه ۴ساختمان بانک گردشگری، واحد۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حبیب رشادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02146010929 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حبیب رشادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حبیب رشادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حبیب رشادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حبیب رشادی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حبیب رشادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.