دکتر علی باغبانیان

دکتر علی باغبانیان

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

25107
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب سردار جنگل

آدرس:

تهران، سردار جنگل، نرسیده به آبشناسان، نبش فجر ششم، پلاک 19

تلفن:02144436349

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی باغبانیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی باغبانیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تحت نظر ایشان تحت درمان افسردگی هستم.بسیار با اخلاق و صبور هستند.و با داروی مناسب و کم .خیلی حالم بهتر شده.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی باغبانیان
نوبت مطب سردار جنگل
رزرو آنلاین نوبت
تهران - ، سردار جنگل، نرسیده به آبشناسان، نبش فجر ششم، پلاک 19
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی باغبانیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی باغبانیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی باغبانیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی باغبانیان چقدر است؟
هزینه ویزیت علی باغبانیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی باغبانیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی باغبانیان کجا است؟
دکتر علی باغبانیان 1 مطب در مطب سردار جنگل دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی باغبانیان را ببینید.
+
آیا دکتر علی باغبانیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی باغبانیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی باغبانیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی باغبانیان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی باغبانیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی باغبانیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی باغبانیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی باغبانیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علی باغبانیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی باغبانیان 5 از 5 است.

درباره دکتر علی باغبانیاندکتر علی باغبانیان dr ali baghbanian از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر علی باغبانیان در تهران، سردار جنگل، نرسیده به آبشناسان، نبش فجر ششم، پلاک 19 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی باغبانیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144436349 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی باغبانیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی باغبانیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی باغبانیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی باغبانیان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی باغبانیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.