دکتر مریم محمد کریمی

دکتر مریم محمد کریمی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

90384
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم محمد کریمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم محمد کریمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محبوبه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من افسردگی داشتم و به خانم دکتر مراجعه کردم. ایشان بسیار حرفه ای هستند و از مراجعه به ایشان بسیار راضی هستم و به بقیه هم توصیه میکنم

سامیار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش برخورد وباحوصله

امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر با اخلاق با صبوری هستن به مشکلات صحبت‌ها کامل توجه و گوش میدن و در صورت نیاز به دارو باشد تجویز میکنند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم محمد کریمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم محمد کریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم محمد کریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم محمد کریمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم محمد کریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم محمد کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم محمد کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم محمد کریمی کجا است؟
دکتر مریم محمد کریمی 1 مطب در مطب فاطمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم محمد کریمی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم محمد کریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم محمد کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم محمد کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم محمد کریمی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم محمد کریمی چه زمانی است؟
دکتر مریم محمد کریمی از روز چهارشنبه 26 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم محمد کریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم محمد کریمی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مریم محمد کریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم محمد کریمی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم محمد کریمیدکتر مریم محمد کریمی dr maryam mohammad karimi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر مریم محمد کریمی در تهران، خیابان فاطمی، خیابان باباطاهر، بعد از کوچه کیوان، پلاک 23، طبقه اول واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم محمد کریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02186126115 , 02186126054 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم محمد کریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم محمد کریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم محمد کریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم محمد کریمی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم محمد کریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.