دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
مهدی خلیلی

مهدی خلیلی

کارشناس روانشناسی

روانشناسی بالینی
تهران

کد نظام پزشکی

8237

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس روانشناسی

اطلاعات کلینیک مرکز باروری و درمان ناباروری مام تهران

آدرس:

تهران، خیابان شیراز جنوبی، پایین تر از همت، کوچه 68 شرقی، پلاک 6، مرکز باروری و درمان ناباروری مام

تلفن:02142500

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مهدی خلیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مهدی خلیلی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کلینیک مرکز باروری و درمان ناباروری مام تهران
تهران - تهران، خیابان شیراز جنوبی، پایین تر از همت، کوچه 68 شرقی، پلاک 6، مرکز باروری و درمان ناباروری مام


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهدی خلیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی خلیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهدی خلیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهدی خلیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی خلیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهدی خلیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهدی خلیلی کجا است؟
دکتر مهدی خلیلی 1 مطب در کلینیک مرکز باروری و درمان ناباروری مام تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مهدی خلیلی را ببینید.
+
آیا مهدی خلیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی خلیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهدی خلیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی خلیلی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهدی خلیلی چه زمانی است؟
دکتر مهدی خلیلی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مهدی خلیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهدی خلیلی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مهدی خلیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهدی خلیلی 0 از 5 است.
درباره مهدی خلیلی


دکتر مهدی خلیلی mehdi khalili از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب مهدی خلیلی در تهران، خیابان شیراز جنوبی، پایین تر از همت، کوچه 68 شرقی، پلاک 6، مرکز باروری و درمان ناباروری مام واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهدی خلیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02142500 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهدی خلیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهدی خلیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهدی خلیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهدی خلیلی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهدی خلیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.