دکتر فاطمه فرج زاده واجاری

دکتر فاطمه فرج زاده واجاری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی و آی وی اف
تهران

کد نظام پزشکی

104012

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات کلینیک مرکز باروری و درمان ناباروری مام تهران

آدرس:

تهران، خیابان شیراز جنوبی، پایین تر از همت، کوچه 68 شرقی، پلاک 6، مرکز باروری و درمان ناباروری مام

تلفن:02142500

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه فرج زاده واجاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

کلینیک مرکز باروری و درمان ناباروری مام تهران
دکتر فاطمه فرج زاده واجاری
دکتر فاطمه فرج زاده واجاری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه فرج زاده واجاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه فرج زاده واجاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه فرج زاده واجاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه فرج زاده واجاری چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه فرج زاده واجاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه فرج زاده واجاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه فرج زاده واجاری کجا است؟
دکترفاطمه فرج زاده واجاری کلینیک مرکز باروری و درمان ناباروری مام تهران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه فرج زاده واجاری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه فرج زاده واجاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه فرج زاده واجاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه فرج زاده واجاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه فرج زاده واجاری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه فرج زاده واجاری چه زمانی است؟
دکتر فاطمه فرج زاده واجاری از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه فرج زاده واجاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه فرج زاده واجاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه فرج زاده واجاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه فرج زاده واجاری 0 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه فرج زاده واجاریدکترفاطمه فرج زاده واجاری dr fatemeh farajzadeh vajari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر فاطمه فرج زاده واجاری در تهران، خیابان شیراز جنوبی، پایین تر از همت، کوچه 68 شرقی، پلاک 6، مرکز باروری و درمان ناباروری مام واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه فرج زاده واجاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02142500 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه فرج زاده واجاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه فرج زاده واجاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه فرج زاده واجاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه فرج زاده واجاری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه فرج زاده واجاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.