دکتر اسفندیار اسدی پور

دکتر اسفندیار اسدی پور

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

99084

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، خیابان پاسداران، بین بوستان 9 و 10، پلاک 297، ساختمان بوستان، واحد 38، طبقه 2

تلفن:02122792694

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسفندیار اسدی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب پاسداران
دکتر اسفندیار اسدی پور
دکتر اسفندیار اسدی پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسفندیار اسدی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسفندیار اسدی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسفندیار اسدی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسفندیار اسدی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت اسفندیار اسدی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسفندیار اسدی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسفندیار اسدی پور کجا است؟
دکتراسفندیار اسدی پور مطب پاسداران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اسفندیار اسدی پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اسفندیار اسدی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسفندیار اسدی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسفندیار اسدی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسفندیار اسدی پور متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسفندیار اسدی پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اسفندیار اسدی پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسفندیار اسدی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسفندیار اسدی پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اسفندیار اسدی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسفندیار اسدی پور 0 از 5 است.

درباره دکتر اسفندیار اسدی پور



دکتراسفندیار اسدی پور dr esfandiyar asadipor از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر اسفندیار اسدی پور در تهران، خیابان پاسداران، بین بوستان 9 و 10، پلاک 297، ساختمان بوستان، واحد 38، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسفندیار اسدی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122792694 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسفندیار اسدی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسفندیار اسدی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسفندیار اسدی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسفندیار اسدی پور متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسفندیار اسدی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.