دکتر ندا زارعی

دکتر ندا زارعی

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

123394
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان زرگری

آدرس:

شیراز، خیابان زرگری، روبروی دانشگاه علوم و قرآن، جنب نمایشگاه پرشیا خودرو، ساختمان میرداماد2، طبقه اول، واحد 4

تلفن:07136264990

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ندا زارعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ندا زارعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ندا زارعی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان زرگری
شیراز - شیراز، خیابان زرگری، روبروی دانشگاه علوم و قرآن، جنب نمایشگاه پرشیا خودرو، ساختمان میرداماد2، طبقه اول، واحد 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ندا زارعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ندا زارعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ندا زارعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ندا زارعی چقدر است؟
هزینه ویزیت ندا زارعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا زارعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ندا زارعی کجا است؟
دکتر ندا زارعی 1 مطب در مطب خیابان زرگری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ندا زارعی را ببینید.
+
آیا دکتر ندا زارعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ندا زارعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ندا زارعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ندا زارعی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ندا زارعی چه زمانی است؟
دکتر ندا زارعی از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا زارعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ندا زارعی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ندا زارعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ندا زارعی 0 از 5 است.
درباره دکتر ندا زارعی


دکتر ندا زارعی dr neda zaree از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر ندا زارعی در شیراز، خیابان زرگری، روبروی دانشگاه علوم و قرآن، جنب نمایشگاه پرشیا خودرو، ساختمان میرداماد2، طبقه اول، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ندا زارعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136264990 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ندا زارعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ندا زارعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ندا زارعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ندا زارعی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ندا زارعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.