دکتر حسین امیری

دکتر حسین امیری

تخصص ارتوپدی

تهران

کد نظام پزشکی

۱۱۵۶۲۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب زعفرانیه

آدرس:

تهران، خیابان زعفرانیه ، خیابان مقدس اردبیلی ،بین کوچه شیرین و ملکی، پلاک 98 ، طبقه 2، واحد 202

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین امیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب زعفرانیه
دکتر حسین امیری
دکتر حسین امیری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین امیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین امیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین امیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین امیری چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین امیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین امیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین امیری کجا است؟
دکتر حسین امیری 1 مطب در مطب زعفرانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین امیری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین امیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین امیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین امیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین امیری متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین امیری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسین امیری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین امیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین امیری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حسین امیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین امیری 0 از 5 است.

درباره دکتر حسین امیریدکتر حسین امیری dr hossein amiri از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر حسین امیری در تهران، خیابان زعفرانیه ، خیابان مقدس اردبیلی ،بین کوچه شیرین و ملکی، پلاک 98 ، طبقه 2، واحد 202 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین امیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122666292-09015792303 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین امیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین امیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین امیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین امیری تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین امیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.