دکتر امیر ملک احمدی

دکتر امیر ملک احمدی

کد نظام پزشکی: 105615
4.4 (186 نظر)
٪88 پیشنهاد کاربران
2660 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر امیر ملک احمدی

مطب میرداماد
آدرس: تهران - تهران، تقاطع میر داماد و شریعتی، جنب داروخانه میر داماد، پلاک 2، نیم طبقه 3، واحد 16
اولین نوبت آزاد: امروز | 15:45

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر امیر ملک احمدی

نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 22:15
370,000 تومان

پیشنهاد‌های دکتر امیر ملک احمدی

نظرات درباره دکتر امیر ملک احمدی

4.4
از 186 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%88
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/31)
نوبت دهی مطب
(1403/03/31)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
عدم رضایت
کاربر دکترتو(1403/03/27)
نوبت دهی مطب
(1403/03/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه: بیماری اورولوژی
کاربر دکترتو(1403/03/26)
نوبت دهی مطب
(1403/03/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بسیارخوش برخورد
رستم(1403/03/20)
نوبت دهی مطب
(1403/03/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عالی
کاربر دکترتو(1403/03/19)
نوبت دهی مطب
(1403/03/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
سپاس فراوان از آقای دکتر
کاربر دکترتو(1403/03/16)
نوبت دهی مطب
(1403/03/16)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
برای تشخیص و ارزیابی hpv توصیه نمیکنم. در مورد کلیه. و مجاری ادرار نظری ندارم

سوالات متداول راجع به دکتر امیر ملک احمدی

چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر ملک احمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر ملک احمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر ملک احمدی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر امیر ملک احمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر ملک احمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر ملک احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر امیر ملک احمدی کجا است؟
دکتر امیر ملک احمدی 1 مطب در مطب میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیر ملک احمدی را ببینید.
آیا دکتر امیر ملک احمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر ملک احمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر امیر ملک احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر ملک احمدی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره دکترِتو کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر ملک احمدی چه زمانی است؟
دکتر امیر ملک احمدی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر ملک احمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر ملک احمدی چقدر است؟
تا کنون 186 نفر به دکتر امیر ملک احمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر ملک احمدی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر امیر ملک احمدیدکتر امیر ملک احمدی dr amir malek ahmadi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر امیر ملک احمدی در تهران، تقاطع میر داماد و شریعتی، جنب داروخانه میر داماد، پلاک 2، نیم طبقه 3، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب,مشاوره دکترِتو کلینیک مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر ملک احمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09303196019 , 02122924096 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر ملک احمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر ملک احمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر ملک احمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر ملک احمدی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر ملک احمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.