دکتر مهزاد احمدی

دکتر مهزاد احمدی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اهواز

کد نظام پزشکی

117858
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، نبش خیابان اسفند شرقی، مجتمع پزشکی مهرآذین، طبقه 5، واحد 16

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهزاد احمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهزاد احمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نغمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دقت در کارشون .اخلاق .حوصله .توضیحات کامل برای بیمار .اقدامات دقیق برای بیمار

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهزاد احمدی
نوبت مطب کیانپارس
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - اهواز، کیانپارس، نبش خیابان اسفند شرقی، مجتمع پزشکی مهرآذین، طبقه 5، واحد 16
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهزاد احمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهزاد احمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهزاد احمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهزاد احمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهزاد احمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهزاد احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهزاد احمدی کجا است؟
دکتر مهزاد احمدی 1 مطب در مطب کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهزاد احمدی را ببینید.
+
آیا دکتر مهزاد احمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهزاد احمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهزاد احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهزاد احمدی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهزاد احمدی چه زمانی است؟
دکتر مهزاد احمدی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهزاد احمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهزاد احمدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهزاد احمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهزاد احمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهزاد احمدیدکتر مهزاد احمدی dr mehzad ahmadi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اهواز هستند. مطب دکتر مهزاد احمدی در اهواز، کیانپارس، نبش خیابان اسفند شرقی، مجتمع پزشکی مهرآذین، طبقه 5، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهزاد احمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09023033534 , 06133367262 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهزاد احمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهزاد احمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهزاد احمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهزاد احمدی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهزاد احمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.