دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر الهام اجدادی

دکتر الهام اجدادی

تخصص کودکان و نوزادان

بندرعباس

کد نظام پزشکی

116970
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب اتوبوسرانی

آدرس:

بندرعباس، بلوار مصطفی خمینی، ابتدای خیابان اتوبوسرانی، به سمت صادقیه، ساختمان کلاسیک ۲، طبقه اول، واحد ۱۰۳

تلفن:09905692594

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهام اجدادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهام اجدادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار مهربان و با حوصله تشخیص عالی

رزا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با حوصله برای هر بیمار حداقل ربع ساعت وقت میذارن مهربون و با سواد تشخیص درست. دائما دست و ابزار شون رو ضدعفونی میکنن با حوصله به بیمار گوش میدن نکته قابل عرض دیگه پرونده الکترونیکی بیمار جلوشون هست کامل میدونن بچه چه شرح حالی داره و پیشینه بیمار رو نگاه میکنن وقت مراجعه. بسیار راضی بودم. ممنونم دکتر جان

لیانا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق‌العاده خوش برخورد بادقت به توضیحات مریض گوش میدن با صبر و حوصله برای بیمار توضیح میدن که چیکار کنیم من که از خانم دکتر خیلی راضی ام🥰

محفوظه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار حاذق و باسواد

بیان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر الهام اجدادی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب اتوبوسرانی
بندرعباس - بندرعباس، بلوار مصطفی خمینی، ابتدای خیابان اتوبوسرانی، به سمت صادقیه، ساختمان کلاسیک ۲، طبقه اول، واحد ۱۰۳


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو70,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهام اجدادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام اجدادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهام اجدادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهام اجدادی چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام اجدادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام اجدادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهام اجدادی کجا است؟
دکتر الهام اجدادی 1 مطب در مطب اتوبوسرانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهام اجدادی را ببینید.
+
آیا دکتر الهام اجدادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام اجدادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهام اجدادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام اجدادی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهام اجدادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر الهام اجدادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام اجدادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهام اجدادی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر الهام اجدادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهام اجدادی 5 از 5 است.
درباره دکتر الهام اجدادی


دکتر الهام اجدادی dr elham ajdadi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان بندرعباس هستند. مطب دکتر الهام اجدادی در بندرعباس، بلوار مصطفی خمینی، ابتدای خیابان اتوبوسرانی، به سمت صادقیه، ساختمان کلاسیک ۲، طبقه اول، واحد ۱۰۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهام اجدادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09905692594 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهام اجدادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهام اجدادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهام اجدادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهام اجدادی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهام اجدادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.