دکتر مهسا نیکنام

دکتر مهسا نیکنام

تخصص کودکان و نوزادان

بندرعباس

کد نظام پزشکی

138446
%100
پیشنهاد(از 16 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان رسالت شمالی

آدرس:

بندرعباس، خیابان رسالت شمالی، جنب پل رسالت، کوچه رسالت 7، ساختمان رسالت، طبقه 4 واحد 406

تلفن:09917528794

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهسا نیکنام را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهسا نیکنام بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%100
16 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

هیلدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر مهربون و باتجربه و عالین و صبور و با حوصله خیلی دوستشون دارم من از اصفهانم هنوز خودشان دکتر بچه هام هستن. (نوبت مشاوره تلفنی داشتم)

شهلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با تجربه بودن و با صبر و حوصله به بیمار رسیدگی میکردن

یلدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار مودب و با حوصله به تمام سوال‌ها جواب دادن و کامل همه چیز رو توضیح دادن.من نوزاد ۴۰ روزه دارم و تا حالا پیش چند تا دکتر رفتم اما ایشون واقعا عالی بودن.هم از نظر تشخیص هم برخورد👌🤍

شکوفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بی نظیرند.

مهری
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام ،دکتر خوش برخورد و با حوصله ای هستند و برای توضیح موارد وقت می ذارن. تشخیصشون هم خوب بود.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهسا نیکنام
نوبت مطب خیابان رسالت شمالی
رزرو آنلاین نوبت
بندرعباس - بندرعباس، خیابان رسالت شمالی، جنب پل رسالت، کوچه رسالت 7، ساختمان رسالت، طبقه 4 واحد 406
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو100,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل70,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهسا نیکنام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهسا نیکنام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهسا نیکنام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهسا نیکنام چقدر است؟
هزینه ویزیت مهسا نیکنام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا نیکنام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهسا نیکنام کجا است؟
دکتر مهسا نیکنام 1 مطب در مطب خیابان رسالت شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهسا نیکنام را ببینید.
+
آیا دکتر مهسا نیکنام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا نیکنام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهسا نیکنام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهسا نیکنام متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهسا نیکنام چه زمانی است؟
دکتر مهسا نیکنام از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا نیکنام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهسا نیکنام چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر مهسا نیکنام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهسا نیکنام 5 از 5 است.

درباره دکتر مهسا نیکنامدکتر مهسا نیکنام dr mahsa nik nam از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان بندرعباس هستند. مطب دکتر مهسا نیکنام در بندرعباس، خیابان رسالت شمالی، جنب پل رسالت، کوچه رسالت 7، ساختمان رسالت، طبقه 4 واحد 406 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهسا نیکنام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09917528794 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهسا نیکنام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهسا نیکنام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهسا نیکنام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهسا نیکنام متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهسا نیکنام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.