دکتر اقبال زارعی

دکتر اقبال زارعی

دکترای روانشناسی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

802
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اقبال زارعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اقبال زارعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فهیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر اقبال زارعی
نوبت مطب چهارراه سازمان
رزرو آنلاین نوبت
بندرعباس - بندرعباس، چهار راه سازمان، جنب مبل توس، طبقه پنجم بانک پاسارگاد، واحد ۱۶
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اقبال زارعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اقبال زارعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اقبال زارعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اقبال زارعی چقدر است؟
هزینه ویزیت اقبال زارعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اقبال زارعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اقبال زارعی کجا است؟
دکتر اقبال زارعی 1 مطب در مطب چهارراه سازمان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اقبال زارعی را ببینید.
+
آیا دکتر اقبال زارعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اقبال زارعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اقبال زارعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اقبال زارعی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اقبال زارعی چه زمانی است؟
دکتر اقبال زارعی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اقبال زارعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اقبال زارعی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر اقبال زارعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اقبال زارعی 5 از 5 است.

درباره دکتر اقبال زارعیدکتر اقبال زارعی dr eghbal zareii از دکترهای متخصص روانشناسی بندرعباس هستند. مطب دکتر اقبال زارعی در بندرعباس، چهار راه سازمان، جنب مبل توس، طبقه پنجم بانک پاسارگاد، واحد ۱۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اقبال زارعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632242820 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اقبال زارعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اقبال زارعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اقبال زارعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اقبال زارعی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اقبال زارعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.