دکتر نازنین کشمیری

دکتر نازنین کشمیری

پزشک دندانپزشک

تخصص دندانپزشکی ترمیمی
گرگان

کد نظام پزشکی

132706

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت ۳۴، مجتمع نوین، طبقه ۳، واحد ۹

تلفن:01732320746

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نازنین کشمیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نازنین کشمیری
نوبت مطب ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
گرگان - گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت ۳۴، مجتمع نوین، طبقه ۳، واحد ۹
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نازنین کشمیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نازنین کشمیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نازنین کشمیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نازنین کشمیری چقدر است؟
هزینه ویزیت نازنین کشمیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نازنین کشمیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نازنین کشمیری کجا است؟
دکتر نازنین کشمیری 1 مطب در مطب ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نازنین کشمیری را ببینید.
+
آیا دکتر نازنین کشمیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نازنین کشمیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نازنین کشمیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نازنین کشمیری متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نازنین کشمیری چه زمانی است؟
دکتر نازنین کشمیری از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نازنین کشمیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نازنین کشمیری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نازنین کشمیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نازنین کشمیری 0 از 5 است.

درباره دکتر نازنین کشمیریدکتر نازنین کشمیری dr nazanin keshmiri از دکترهای متخصص دندانپزشک گرگان هستند. مطب دکتر نازنین کشمیری در گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت ۳۴، مجتمع نوین، طبقه ۳، واحد ۹ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نازنین کشمیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01732320746 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نازنین کشمیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نازنین کشمیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نازنین کشمیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نازنین کشمیری متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نازنین کشمیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.