آراز محمد قرنجیک نژاد

آراز محمد قرنجیک نژاد

کارشناس تغذیه

گرگان

کد نظام پزشکی

ت-1562

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

گرگان، خیابان ولیعصر، انتهای عدالت ۱۳، ساختمان صدف، طبقه ۳

تلفن:09368718704

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران آراز محمد قرنجیک نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از آراز محمد قرنجیک نژاد
نوبت مطب ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
گرگان - گرگان، خیابان ولیعصر، انتهای عدالت ۱۳، ساختمان صدف، طبقه ۳
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت آراز محمد قرنجیک نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آراز محمد قرنجیک نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد آراز محمد قرنجیک نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت آراز محمد قرنجیک نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت آراز محمد قرنجیک نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل آراز محمد قرنجیک نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب آراز محمد قرنجیک نژاد کجا است؟
دکتر آراز محمد قرنجیک نژاد 1 مطب در مطب ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل آراز محمد قرنجیک نژاد را ببینید.
+
آیا آراز محمد قرنجیک نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آراز محمد قرنجیک نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
آراز محمد قرنجیک نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آراز محمد قرنجیک نژاد متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد آراز محمد قرنجیک نژاد چه زمانی است؟
دکتر آراز محمد قرنجیک نژاد از روز پنج‌شنبه 11 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل آراز محمد قرنجیک نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از آراز محمد قرنجیک نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به آراز محمد قرنجیک نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی آراز محمد قرنجیک نژاد 0 از 5 است.

درباره آراز محمد قرنجیک نژاددکتر آراز محمد قرنجیک نژاد araz mohammad gharanzhik nezhad از دکترهای متخصص تغذیه گرگان هستند. مطب آراز محمد قرنجیک نژاد در گرگان، خیابان ولیعصر، انتهای عدالت ۱۳، ساختمان صدف، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب آراز محمد قرنجیک نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09368718704 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام آراز محمد قرنجیک نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی آراز محمد قرنجیک نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط آراز محمد قرنجیک نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از آراز محمد قرنجیک نژاد متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد آراز محمد قرنجیک نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.