فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر تغذیه
  4. دکترهای گرگان
  5. دکتر تغذیه گرگان

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای تغذیه در گرگان

مرتب‌سازی بر اساس:
آراز محمد قرنجیک نژاد

آراز محمد قرنجیک نژاد

کارشناس تغذیه
5(10 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
158نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
گرگان، خیابان ولیعصر، انتهای عدالت ۱۳، ساختمان صدف، طبقه ۳
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
دکتر سمیرا عشقی نیا

دکتر سمیرا عشقی نیا

دکترای تغذیه
4.7(14 نظر)
93٪پیشنهاد کاربران
429نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت21، مجتمع یادمان، طبقه اول، واحد5
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 13 مرداد
دکتر مریم ابومردانی

دکتر مریم ابومردانی

دکترای تغذیه
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
37نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
گرگان، عدالت 14، ساختمان حکیم جرجانی
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
طاهره جهانی

طاهره جهانی

کارشناس تغذیه
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
گرگان، بلوار صیاد شیرازی، ساختمان ارگانزا
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
فردا
محدثه نامجو

محدثه نامجو

کارشناس تغذیه
45نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
گرگان، خیابان شالی کوبی (ولیعصر )، عدالت 21، ساختمان پزشکان ویلا، طبقه 5
اولین نوبت آزاد مطب:
یکشنبه 31 تیر


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای تغذیه در گرگان

دکترهای تغذیه در گرگان چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر تغذیه و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. تغذیه در گرگان از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان تغذیه در گرگان در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای تغذیه در گرگان نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر تغذیه در گرگان و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. تغذیه در گرگان در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان تغذیه در گرگان در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب گرگان است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان تغذیه در گرگان یک دکتر تغذیه خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر تغذیه خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای تغذیه (متخصص و فوق تخصص) در گرگان

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای تغذیه در گرگان ، می توانید به لیست دکترهای تغذیه در گرگان در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای تغذیه در گرگان نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای تغذیه در گرگان توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای تغذیه در گرگان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای تغذیه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر تغذیه گرگان در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر تغذیه گرگان در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای تغذیه در گرگان شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر تغذیه خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر تغذیه در گرگان می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای تغذیه گرگان بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر تغذیه در گرگان به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای تغذیه گرگان را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر تغذیه در گرگان چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر تغذیه در گرگان با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای تغذیه گرگان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر تغذیه در گرگان با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر تغذیه در گرگان و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر تغذیه در گرگان استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در گرگان

دکتر زنان گرگاندکتر عمومی گرگاندکتر متخصص داخلی گرگاندکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) گرگاندکتر روانشناس گرگاندکتر دندانپزشک گرگاندکتر جراحی عمومی گرگاندکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) گرگاندکتر قلب گرگاندکتر متخصص ارتوپد گرگاندکتر متخصص چشم پزشک گرگاندکتر متخصص گوش و حلق و بینی گرگاندکتر متخصص اورولوژی گرگاندکتر پوست گرگانمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) گرگانجراح مغز و اعصاب گرگاندکتر متخصص بیماری های عفونی گرگاندکتر متخصص گوارش و کبد گرگانمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی گرگاندکتر بینایی سنجی گرگاندکتر متخصص غدد گرگانمتخصص فیزیوتراپی گرگانمتخصص شنوایی سنجی گرگاندکتر متخصص ریه گرگانمتخصص روماتولوژی گرگاندکتر جراح پلاستیک گرگاندکتر متخصص گفتار درمانی گرگاندکتر متخصص آسم و آلرژی گرگاندکتر متخصص خون و سرطان شناسی گرگاندکتر متخصص کلیه بزرگسالان گرگاندکتر متخصص غدد کودکان گرگاندکتر متخصص کایروپراکتیک گرگاندکتر مامایی گرگانمتخصص رادیوتراپیست گرگانمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی گرگاندکتر مشاور دارویی گرگاندکتر متخصص ژنتیک پزشکی گرگاندکتر متخصص طب سنتی گرگاندکتر متخصص درد گرگان