دکتر سید محمد حسینی نژاد

دکتر سید محمد حسینی نژاد

تخصص طب اورژانس

کد نظام پزشکی

92811

درباره‌پزشک

مشاوره در زمینه کرونا، هر نوع مشکل اورژانس شامل بیماریهای داخلی، قلب، مغز و اعصاب، زنان و زایمان، کودکان، چشم، گوش و حلق و بینی، آسیب های ناشی از تروما و تصادفات، سوختگی ها، مسمومیت ها و....

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب اورژانس

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمد حسینی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید محمد حسینی نژاد
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو75,000 تومان
اولین نوبت خالی: جمعه 12 خرداد ساعت 01:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل60,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد حسینی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد حسینی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد حسینی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد حسینی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد حسینی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد حسینی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد حسینی نژاد کجا است؟
دکتر سید محمد حسینی نژاد تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر سید محمد حسینی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد حسینی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد حسینی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد حسینی نژاد متخصص طب اورژانس هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد حسینی نژاد چه زمانی است؟
دکتر سید محمد حسینی نژاد از روز پنج‌شنبه 11 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد حسینی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد حسینی نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید محمد حسینی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد حسینی نژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر سید محمد حسینی نژاددکتر سید محمد حسینی نژاد dr seyed mohammad hoseininezhad از دکترهای متخصص طب اورژانس هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد حسینی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد حسینی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد حسینی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد حسینی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد حسینی نژاد متخصص طب اورژانس نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب اورژانس در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد حسینی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.