دکتر سمیه خلیل زاده

دکتر سمیه خلیل زاده

پزشک عمومی

پزشک طب سنتی ایرانی

اردبیل

کد نظام پزشکی

137661

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی
  • پزشک طب سنتی ایرانی

اطلاعات مطب میدان یحیوی

آدرس:

اردبیل، میدان یحیوی، ساختمان پزشکان شفا، طبقه پنجم، واحد اول

تلفن:09140145034

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمیه خلیل زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سمیه خلیل زاده
نوبت مطب میدان یحیوی
رزرو آنلاین نوبت
اردبیل - اردبیل، میدان یحیوی، ساختمان پزشکان شفا، طبقه پنجم، واحد اول
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
10 دقیقه گفتگو50,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 11:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمیه خلیل زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیه خلیل زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمیه خلیل زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمیه خلیل زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیه خلیل زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه خلیل زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمیه خلیل زاده کجا است؟
دکتر سمیه خلیل زاده 1 مطب در مطب میدان یحیوی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سمیه خلیل زاده را ببینید.
+
آیا دکتر سمیه خلیل زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه خلیل زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمیه خلیل زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیه خلیل زاده متخصص عمومی و طب سنتی ایرانی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمیه خلیل زاده چه زمانی است؟
دکتر سمیه خلیل زاده از روز پنج‌شنبه 11 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه خلیل زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمیه خلیل زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سمیه خلیل زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمیه خلیل زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر سمیه خلیل زادهدکتر سمیه خلیل زاده dr somaye khalil zadeh از دکترهای متخصص عمومی اردبیل هستند. مطب دکتر سمیه خلیل زاده در اردبیل، میدان یحیوی، ساختمان پزشکان شفا، طبقه پنجم، واحد اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمیه خلیل زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09140145034 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمیه خلیل زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمیه خلیل زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمیه خلیل زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمیه خلیل زاده متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمیه خلیل زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.