سید حمید ملک حسینی

سید حمید ملک حسینی

کارشناس فیزیوتراپی

شیراز

کد نظام پزشکی

ف-6157

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس فیزیوتراپی

اطلاعات مطب نمازی

آدرس:

میدان نمازی، ابتدای ملاصدرا، جنب بانک سرمایه، ساختمان عرفان، طبقه سوم، واحد 11

تلفن:07132319628

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سید حمید ملک حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از سید حمید ملک حسینی
نوبت مطب نمازی
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - میدان نمازی، ابتدای ملاصدرا، جنب بانک سرمایه، ساختمان عرفان، طبقه سوم، واحد 11
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 11:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سید حمید ملک حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حمید ملک حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سید حمید ملک حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سید حمید ملک حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حمید ملک حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سید حمید ملک حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سید حمید ملک حسینی کجا است؟
دکتر سید حمید ملک حسینی 1 مطب در مطب نمازی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سید حمید ملک حسینی را ببینید.
+
آیا سید حمید ملک حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمید ملک حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سید حمید ملک حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حمید ملک حسینی متخصص فیزیوتراپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سید حمید ملک حسینی چه زمانی است؟
دکتر سید حمید ملک حسینی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سید حمید ملک حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سید حمید ملک حسینی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سید حمید ملک حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سید حمید ملک حسینی 0 از 5 است.

درباره سید حمید ملک حسینیدکتر سید حمید ملک حسینی seyed hamid malek hoseini از دکترهای متخصص فیزیوتراپی شیراز هستند. مطب سید حمید ملک حسینی در میدان نمازی، ابتدای ملاصدرا، جنب بانک سرمایه، ساختمان عرفان، طبقه سوم، واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سید حمید ملک حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132319628 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سید حمید ملک حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سید حمید ملک حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سید حمید ملک حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سید حمید ملک حسینی متخصص فیزیوتراپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فیزیوتراپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سید حمید ملک حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.