دکتر احمد هزارجریبی

دکتر احمد هزارجریبی

تخصص داخلی

گرگان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۵۰۶۸۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت 21، ساختمان افق، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد هزارجریبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد هزارجریبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ولیعصر

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر احمد هزارجریبی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر احمد هزارجریبی
دکتر احمد هزارجریبی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد هزارجریبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد هزارجریبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد هزارجریبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد هزارجریبی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد هزارجریبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد هزارجریبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد هزارجریبی کجا است؟
دکتر احمد هزارجریبی 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمد هزارجریبی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمد هزارجریبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد هزارجریبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد هزارجریبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد هزارجریبی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد هزارجریبی چه زمانی است؟
دکتر احمد هزارجریبی از روز جمعه 15 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد هزارجریبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد هزارجریبی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر احمد هزارجریبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد هزارجریبی 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد هزارجریبیدکتر احمد هزارجریبی dr ahmad hezar jaribi از دکترهای متخصص تخصص داخلی گرگان هستند. مطب دکتر احمد هزارجریبی در گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت 21، ساختمان افق، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد هزارجریبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01732351056 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد هزارجریبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد هزارجریبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد هزارجریبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد هزارجریبی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد هزارجریبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.