دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمدرضا لعل

دکتر محمدرضا لعل

پزشک عمومی

کد نظام پزشکی

160820
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا لعل را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا لعل بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

علم ناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی

مبین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر لعل ، بی نظیر هستن ، با حوصله و تشخیص و تجویز عالی

ماریا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار عالی و با حوصله و دانشمند

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی بودن

مبین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر لعل ، بسیار عالی و تشخیص سریع ، عالی هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا لعل
نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو75,000 تومان


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل61,500 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا لعل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا لعل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا لعل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا لعل چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا لعل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا لعل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا لعل کجا است؟
دکتر محمدرضا لعل تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر محمدرضا لعل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا لعل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا لعل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا لعل متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا لعل چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا لعل از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا لعل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا لعل چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر محمدرضا لعل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا لعل 5 از 5 است.
درباره دکتر محمدرضا لعل


دکتر محمدرضا لعل dr mohammadreza lael از دکترهای متخصص عمومی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا لعل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا لعل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا لعل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا لعل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا لعل متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا لعل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.