دکتر ذبیح الله شاهمرادی

دکتر ذبیح الله شاهمرادی

تخصص پوست، مو و زیبایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

31435
%94
پیشنهاد(از 47 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، شمس آبادی، روبه روی مرکز تحقیقات معلمان، ساختمان قمرالدوله، طبقه دوم

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • بانک کشاورزی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ذبیح الله شاهمرادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ذبیح الله شاهمرادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 47 کاربر)

%94
44 کاربر از 47 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  14 نفر
 • 45-90 دقیقه
  17 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به نظر من اقای دکتر شاهمرادی بسیار بسیار عالی هستن هم از نظر اخلاق و هم از نظر طبابت

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک بسیار حاذقی هستند👌👌👌

کیان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عرض خسته نباشید و خداقوت خدمت دکتر گرامی خیلی صبور و خیلی قشنگ توضیح میدهند پیگیر هستند خدا خیرشون بده.

نیلوفر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی مهربون با ادب خیلی خوب بود برخوردشون، توضیح دادن و بهم دارو دادن تا ۳ ماهه بعد برم ببینم چی میشه در کل دکتر عالی هستن خیلی تعریفشون رو شنیدم.

فرشته
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

کارشون عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ذبیح الله شاهمرادی
نوبت مطب شمس آبادی
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، شمس آبادی، روبه روی مرکز تحقیقات معلمان، ساختمان قمرالدوله، طبقه دوم

در حال حاضر نوبت های پزشک پر شده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ذبیح الله شاهمرادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ذبیح الله شاهمرادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ذبیح الله شاهمرادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ذبیح الله شاهمرادی چقدر است؟
هزینه ویزیت ذبیح الله شاهمرادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ذبیح الله شاهمرادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ذبیح الله شاهمرادی کجا است؟
دکتر ذبیح الله شاهمرادی 1 مطب در مطب شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ذبیح الله شاهمرادی را ببینید.
+
آیا دکتر ذبیح الله شاهمرادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ذبیح الله شاهمرادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ذبیح الله شاهمرادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ذبیح الله شاهمرادی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ذبیح الله شاهمرادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ذبیح الله شاهمرادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ذبیح الله شاهمرادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ذبیح الله شاهمرادی چقدر است؟
تا کنون 47 نفر به دکتر ذبیح الله شاهمرادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ذبیح الله شاهمرادی 5 از 5 است.

درباره دکتر ذبیح الله شاهمرادیدکتر ذبیح الله شاهمرادی dr zabihollah shahmoradi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی اصفهان هستند. مطب دکتر ذبیح الله شاهمرادی در اصفهان، شمس آبادی، روبه روی مرکز تحقیقات معلمان، ساختمان قمرالدوله، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ذبیح الله شاهمرادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132204987-03132230698 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ذبیح الله شاهمرادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ذبیح الله شاهمرادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ذبیح الله شاهمرادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ذبیح الله شاهمرادی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ذبیح الله شاهمرادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.