دکتر زهرا طاهرنژاد

دکتر زهرا طاهرنژاد

دکترای روانشناسی

تهران - تجریش

کد نظام پزشکی

15892

درباره‌پزشک

دکتری روانشناسی، استعداد درخشان و دانش آموخته دانشگاه تربیت مدرس
عضو هیات مدیریه موسسه ره پویان آرامش و سلامت ری (رسا)
رواندرمانگر موسسه خیریه احسان الرضا(ع)

دارای گواهینامه پایان دوره:
درمان سیستمی رفتاری اختالالت اضطرابی و وسواسی (PTC)
مربیگری مهارتهای زندگی
مربیگری اعتماد به نفس و عزت نفس
آسیب شناسی اختالالت روانی
زوج درمانگری
مداخالت روانشناختی در بی وفایی و خیانت زناشویی
مربیگری سبک زندگی دینی
درجه ی عالی زبان انگلیسی ept و msrt 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب شهر ری

آدرس:

شهر ری، میدان شهرری خیابان زکریای رازی ( معروف به 24 متری) خیابان پیلغوش ( جنب آزمایشگاه مرکزی ری) ساختمان پزشکان راگا پلاک 11 طبقه چهارم مرکز مشاوره زندگی شاد

تلفن:02136802738

اطلاعات مطب میدان تجریش

آدرس:

تجریش، میدان تجریش، ابتدای شریعتی، کوچه تدین، مرکز مشاوره موج امید

تلفن:02126452139

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا طاهرنژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر زهرا طاهرنژاد
نوبت مطب شهر ری
رزرو آنلاین نوبت
تهران - شهر ری، میدان شهرری خیابان زکریای رازی ( معروف به 24 متری) خیابان پیلغوش ( جنب آزمایشگاه مرکزی ری) ساختمان پزشکان راگا پلاک 11 طبقه چهارم مرکز مشاوره زندگی شاد
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید
نوبت مطب میدان تجریش
رزرو آنلاین نوبت
تجریش - تجریش، میدان تجریش، ابتدای شریعتی، کوچه تدین، مرکز مشاوره موج امید
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا طاهرنژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا طاهرنژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا طاهرنژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا طاهرنژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا طاهرنژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا طاهرنژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا طاهرنژاد کجا است؟
دکتر زهرا طاهرنژاد 2 مطب در مطب شهر ری و مطب میدان تجریش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا طاهرنژاد را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا طاهرنژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا طاهرنژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا طاهرنژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا طاهرنژاد متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا طاهرنژاد چه زمانی است؟
دکتر زهرا طاهرنژاد از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا طاهرنژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا طاهرنژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زهرا طاهرنژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا طاهرنژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر زهرا طاهرنژاددکتر زهرا طاهرنژاد dr zahra taher nezhad از دکترهای متخصص روانشناسی تجریش هستند. مطب دکتر زهرا طاهرنژاد در تجریش، میدان تجریش، ابتدای شریعتی، کوچه تدین، مرکز مشاوره موج امید واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا طاهرنژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126452139 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا طاهرنژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا طاهرنژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا طاهرنژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا طاهرنژاد متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا طاهرنژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.