دکتر آزاده حاجی حسینی

دکتر آزاده حاجی حسینی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

هشتگرد

کد نظام پزشکی

155642

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آزاده حاجی حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آزاده حاجی حسینی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار امام
هشتگرد - هشتگرد، بلوار امام، روبه روی پاساژ خاموشی، طبقه فوقانی آزمایشگاه مهر


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آزاده حاجی حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آزاده حاجی حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آزاده حاجی حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آزاده حاجی حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت آزاده حاجی حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده حاجی حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آزاده حاجی حسینی کجا است؟
دکتر آزاده حاجی حسینی 1 مطب در مطب بلوار امام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آزاده حاجی حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر آزاده حاجی حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده حاجی حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آزاده حاجی حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آزاده حاجی حسینی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آزاده حاجی حسینی چه زمانی است؟
دکتر آزاده حاجی حسینی از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده حاجی حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آزاده حاجی حسینی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آزاده حاجی حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آزاده حاجی حسینی 0 از 5 است.
درباره دکتر آزاده حاجی حسینی


دکتر آزاده حاجی حسینی dr azadeh haji hoseini از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هشتگرد هستند. مطب دکتر آزاده حاجی حسینی در هشتگرد، بلوار امام، روبه روی پاساژ خاموشی، طبقه فوقانی آزمایشگاه مهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آزاده حاجی حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02644237391 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آزاده حاجی حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آزاده حاجی حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آزاده حاجی حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آزاده حاجی حسینی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آزاده حاجی حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.