دکتر زینب دریس

دکتر زینب دریس

پزشک عمومی

گرگان

کد نظام پزشکی

125737

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان عدالت 29

آدرس:

گرگان، خیابان عدالت۲۹، مرکز ام ارای MRI گلستان، طبقه ۴، واحد۱۴

تلفن:01732322447

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زینب دریس بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر زینب دریس
نوبت مطب خیابان عدالت 29
رزرو آنلاین نوبت
گرگان - گرگان، خیابان عدالت۲۹، مرکز ام ارای MRI گلستان، طبقه ۴، واحد۱۴
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 12:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زینب دریس را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زینب دریس نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زینب دریس در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زینب دریس چقدر است؟
هزینه ویزیت زینب دریس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب دریس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زینب دریس کجا است؟
دکتر زینب دریس 1 مطب در مطب خیابان عدالت 29 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زینب دریس را ببینید.
+
آیا دکتر زینب دریس امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زینب دریس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زینب دریس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زینب دریس متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زینب دریس چه زمانی است؟
دکتر زینب دریس از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب دریس در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زینب دریس چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زینب دریس رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زینب دریس 0 از 5 است.

درباره دکتر زینب دریسدکتر زینب دریس dr zeynab deris از دکترهای متخصص عمومی گرگان هستند. مطب دکتر زینب دریس در گرگان، خیابان عدالت۲۹، مرکز ام ارای MRI گلستان، طبقه ۴، واحد۱۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زینب دریس می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01732322447 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زینب دریس و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زینب دریس هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زینب دریس فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زینب دریس متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زینب دریس مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.