دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
نجمه اسفندیاری

نجمه اسفندیاری

کارشناس ارشد روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

ر-29929
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان کلاهدوز، جنب گلسرای لاله، ساختمان سارا و آیدا، طبقه 2، واحد 5

تلفن:09171101728

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به نجمه اسفندیاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران نجمه اسفندیاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سیدحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون میتواند به بهبود روندزنگی های مشکل دار کمک کند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از نجمه اسفندیاری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پاسداران
شیراز - شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان کلاهدوز، جنب گلسرای لاله، ساختمان سارا و آیدا، طبقه 2، واحد 5


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نجمه اسفندیاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نجمه اسفندیاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نجمه اسفندیاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نجمه اسفندیاری چقدر است؟
هزینه ویزیت نجمه اسفندیاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نجمه اسفندیاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نجمه اسفندیاری کجا است؟
دکتر نجمه اسفندیاری 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نجمه اسفندیاری را ببینید.
+
آیا نجمه اسفندیاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نجمه اسفندیاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نجمه اسفندیاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نجمه اسفندیاری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نجمه اسفندیاری چه زمانی است؟
دکتر نجمه اسفندیاری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نجمه اسفندیاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نجمه اسفندیاری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به نجمه اسفندیاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی نجمه اسفندیاری 5 از 5 است.
درباره نجمه اسفندیاری


دکتر نجمه اسفندیاری najme esfandiyari از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب نجمه اسفندیاری در شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان کلاهدوز، جنب گلسرای لاله، ساختمان سارا و آیدا، طبقه 2، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نجمه اسفندیاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09171101728 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نجمه اسفندیاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نجمه اسفندیاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نجمه اسفندیاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نجمه اسفندیاری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نجمه اسفندیاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.