دکتر حسین حاجی تقی

دکتر حسین حاجی تقی

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی زانو
تهران

کد نظام پزشکی

102828
%84
پیشنهاد(از 36 کاربر)

درباره‌پزشک

دوره تکمیلی فلوشیب از اتریش

دوره تکمیلی ارترسکوپی شانه از فرانسه

عضو جراحی اروپا و آمریکا

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، ضلع شمال شرقی میدان ونک، خیابان صانعی، روبروی دادگاه خانواده پلاک41 ساختمان درخشان طبقه 3

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین حاجی تقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین حاجی تقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 36 کاربر)

%84
30 کاربر از 36 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  11 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالي بودند.

مهدی
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تعویض مفصل زانو رو برای ما انجام دادن متاسفانه جراحی نتیجه خوبی نداشت و بعد از گذشت یکسال درد دارد و هر وقت مراجعه کردند نتیجه ای نداد.

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

مهربان و خوب بودن

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

متوسط

ناصر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار وقت شناس و مرتب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین حاجی تقیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین حاجی تقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین حاجی تقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین حاجی تقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین حاجی تقی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین حاجی تقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین حاجی تقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین حاجی تقی کجا است؟
دکتر حسین حاجی تقی 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین حاجی تقی را ببینید.
+
آیا دکتر حسین حاجی تقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین حاجی تقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین حاجی تقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین حاجی تقی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین حاجی تقی چه زمانی است؟
دکتر حسین حاجی تقی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین حاجی تقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین حاجی تقی چقدر است؟
تا کنون 36 نفر به دکتر حسین حاجی تقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین حاجی تقی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین حاجی تقیدکتر حسین حاجی تقی dr hossein haji taghi از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر حسین حاجی تقی در تهران، ضلع شمال شرقی میدان ونک، خیابان صانعی، روبروی دادگاه خانواده پلاک41 ساختمان درخشان طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین حاجی تقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188856848-09107765549 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین حاجی تقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین حاجی تقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین حاجی تقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین حاجی تقی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین حاجی تقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.