کد نظام پزشکی

37472

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش کوچه 4، مجتمع پزشکی ملاصدرا، طبقه3

تلفن:07136472787

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهناز حقیقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ملاصدرا

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مهناز حقیقی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر مهناز حقیقی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر مهناز حقیقی
دکتر مهناز حقیقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهناز حقیقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهناز حقیقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهناز حقیقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهناز حقیقی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهناز حقیقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز حقیقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهناز حقیقی کجا است؟
دکترمهناز حقیقی مطب خیابان ملاصدرا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهناز حقیقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهناز حقیقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز حقیقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهناز حقیقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهناز حقیقی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهناز حقیقی چه زمانی است؟
دکتر مهناز حقیقی از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز حقیقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهناز حقیقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهناز حقیقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهناز حقیقی 0 از 5 است.

درباره دکتر مهناز حقیقیدکترمهناز حقیقی dr mahnaz haghighi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر مهناز حقیقی در شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش کوچه 4، مجتمع پزشکی ملاصدرا، طبقه3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهناز حقیقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136472787 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهناز حقیقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهناز حقیقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهناز حقیقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهناز حقیقی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهناز حقیقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.