دکتر مهدیه حسینی

دکتر مهدیه حسینی

تخصص داخلی

یزد

کد نظام پزشکی

۱۰۷۷۸۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب بولوار طالقانی

آدرس:

یزد، بلوار طالقانی، کوچه مجاهد، ساختمان پزشکان امیر، طبقه 1

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدیه حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بولوار طالقانی
دکتر مهدیه حسینی
دکتر مهدیه حسینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدیه حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدیه حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدیه حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدیه حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدیه حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدیه حسینی کجا است؟
دکتر مهدیه حسینی 1 مطب در مطب بولوار طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدیه حسینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدیه حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدیه حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدیه حسینی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدیه حسینی چه زمانی است؟
دکتر مهدیه حسینی از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدیه حسینی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهدیه حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدیه حسینی 0 از 5 است.

درباره دکتر مهدیه حسینی



دکتر مهدیه حسینی dr mehdiyeh hoseini از دکترهای متخصص تخصص داخلی یزد هستند. مطب دکتر مهدیه حسینی در یزد، بلوار طالقانی، کوچه مجاهد، ساختمان پزشکان امیر، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدیه حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03537282898 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدیه حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدیه حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدیه حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدیه حسینی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدیه حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.