دکتر محمدرضا میرکریمی

دکتر محمدرضا میرکریمی

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص ریه
اهواز
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

100469

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، مرداد شرقی، پلاک 10، روبروی آژانس شهر

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا میرکریمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا میرکریمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

کیانپارس
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه فرمایید، هزینه ی ویزیت بالای 18 سال مبلغ 132 هزار تومان و زیر 18 سال 158 هزار تومان می باشد.

لطفا در صورت مراجعه نکردن حتما نوبت خود را از طریق سایت یا مطب کنسل نمایید.

دکتر محمدرضا میرکریمی
دکتر محمدرضا میرکریمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا میرکریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا میرکریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا میرکریمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا میرکریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا میرکریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا میرکریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا میرکریمی کجا است؟
دکترمحمدرضا میرکریمی کیانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا میرکریمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا میرکریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا میرکریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا میرکریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا میرکریمی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا میرکریمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا میرکریمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا میرکریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا میرکریمی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محمدرضا میرکریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا میرکریمی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا میرکریمیدکترمحمدرضا میرکریمی dr mohammad reza mir karimi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اهواز هستند. مطب دکتر محمدرضا میرکریمی در اهواز، کیانپارس، مرداد شرقی، پلاک 10، روبروی آژانس شهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا میرکریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133335112-09389329060 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا میرکریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا میرکریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا میرکریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا میرکریمی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا میرکریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.