دکتر الناز امیرشاهی

دکتر الناز امیرشاهی

پزشک عمومی

شیراز

درباره‌ی پزشک

پوست، مو و زیبایی

بوتاکس، انواع فیلر، مزوژل، مزوتراپی، پاکسازی، هایفوتراپی، میکروندلینگ

کد نظام پزشکی

132520

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

شیراز، چهارراه ستارخان، خیابان شهید رادفر، صدمتر بعد از بیمارستان دنا، سمت راست، ساختمان پزشکان سبا، طبقه ۳، واحد ۱۵

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الناز امیرشاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

دکتر الناز امیرشاهی
دکتر الناز امیرشاهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الناز امیرشاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الناز امیرشاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الناز امیرشاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الناز امیرشاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت الناز امیرشاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الناز امیرشاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الناز امیرشاهی کجا است؟
دکترالناز امیرشاهی مطب ستارخان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر الناز امیرشاهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر الناز امیرشاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الناز امیرشاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الناز امیرشاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الناز امیرشاهی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الناز امیرشاهی چه زمانی است؟
دکتر الناز امیرشاهی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الناز امیرشاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الناز امیرشاهی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر الناز امیرشاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الناز امیرشاهی 0 از 5 است.

درباره دکتر الناز امیرشاهیدکترالناز امیرشاهی dr elnaz amir shahi از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر الناز امیرشاهی در شیراز، چهارراه ستارخان، خیابان شهید رادفر، صدمتر بعد از بیمارستان دنا، سمت راست، ساختمان پزشکان سبا، طبقه ۳، واحد ۱۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الناز امیرشاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09010846757-07136490308 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الناز امیرشاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الناز امیرشاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الناز امیرشاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الناز امیرشاهی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الناز امیرشاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.