محمد بنوی

محمد بنوی

کارشناس ارشد روانشناسی

روانشناس، روان درمانگر،مشاورخانواده
بوشهر

کد نظام پزشکی

2664
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

مشاور خانواده و زوج درمانی

مشاور پیش از ازدواج وطلاق

درمانگر اختلالات:

وسواس، پنیک(وحشت زدگی)، اضطراب،افسردگی.

انجام آزمون های هوش شخصیت و استعداد تحصیلی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات خیابان باغ زهرا

آدرس:

بوشهر، خیابان شهید مطهری، (باغ زهرا)، کوچه بازرگانی، فرعی اول سمت راست، ساختمان غدیر، طبقه2، مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره شمیم و اندیشه برتر

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به محمد بنوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران محمد بنوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نسترن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی راهنمایی ها و راهکارهای خوبی به من دادند حتما مجدد به ایشان مراجعه میکنم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از محمد بنوی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان باغ زهرا
بوشهر - بوشهر، خیابان شهید مطهری، (باغ زهرا)، کوچه بازرگانی، فرعی اول سمت راست، ساختمان غدیر، طبقه2، مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره شمیم و اندیشه برتر


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محمد بنوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد بنوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محمد بنوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محمد بنوی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد بنوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محمد بنوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محمد بنوی کجا است؟
دکتر محمد بنوی 1 مطب در خیابان باغ زهرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل محمد بنوی را ببینید.
+
آیا محمد بنوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد بنوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محمد بنوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد بنوی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محمد بنوی چه زمانی است؟
دکتر محمد بنوی از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل محمد بنوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محمد بنوی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به محمد بنوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی محمد بنوی 5 از 5 است.
درباره محمد بنوی


دکتر محمد بنوی mohammad banavi از دکترهای متخصص روانشناسی بوشهر هستند. مطب محمد بنوی در بوشهر، خیابان شهید مطهری، (باغ زهرا)، کوچه بازرگانی، فرعی اول سمت راست، ساختمان غدیر، طبقه2، مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره شمیم و اندیشه برتر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محمد بنوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09178768620 , 07733541095 , 09300515655 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محمد بنوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محمد بنوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محمد بنوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محمد بنوی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محمد بنوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.