کد نظام پزشکی

۴۴۵۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، میدان شهدا، خیابان پیروزی، بعد از شکوفه، کنارگذر پیروزی، کوچه رستمی، پلاک 1 واحد 7

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران زهرا حسین زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پیروزی
ملاحظات

مبلغ پرداختی شما بابت 45 دقیقه مشاوره حضوری می باشد.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با زهرا حسین زاده، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

زهرا حسین زاده
زهرا حسین زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زهرا حسین زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا حسین زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زهرا حسین زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زهرا حسین زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا حسین زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زهرا حسین زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زهرا حسین زاده کجا است؟
دکتر زهرا حسین زاده 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب زهرا حسین زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا زهرا حسین زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا حسین زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زهرا حسین زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا حسین زاده متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زهرا حسین زاده چه زمانی است؟
دکتر زهرا حسین زاده از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل زهرا حسین زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زهرا حسین زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به زهرا حسین زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی زهرا حسین زاده 0 از 5 است.

درباره زهرا حسین زادهزهرا حسین زاده zahra hosseinzadeh از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی تهران هستند. مطب زهرا حسین زاده در تهران، میدان شهدا، خیابان پیروزی، بعد از شکوفه، کنارگذر پیروزی، کوچه رستمی، پلاک 1 واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زهرا حسین زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133320318 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زهرا حسین زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زهرا حسین زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زهرا حسین زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زهرا حسین زاده تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زهرا حسین زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.