دکتر امین گرجی زاده

دکتر امین گرجی زاده

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

121860
انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر امین گرجی زاده
نوبت مطب ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران،خیابان ولیعصر ،پایین تر از توانیر جنب هواپیمایی امارات،ساختمان آریان،طبقه 2،واحد 9

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امین گرجی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امین گرجی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امین گرجی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امین گرجی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت امین گرجی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امین گرجی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امین گرجی زاده کجا است؟
دکتر امین گرجی زاده 1 مطب در مطب ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امین گرجی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر امین گرجی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امین گرجی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امین گرجی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امین گرجی زاده متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امین گرجی زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امین گرجی زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امین گرجی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امین گرجی زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر امین گرجی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امین گرجی زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر امین گرجی زادهدکتر امین گرجی زاده dr amin gorjizade از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر امین گرجی زاده در تهران،خیابان ولیعصر ،پایین تر از توانیر جنب هواپیمایی امارات،ساختمان آریان،طبقه 2،واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امین گرجی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09028232914-02188206328 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امین گرجی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امین گرجی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امین گرجی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امین گرجی زاده متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امین گرجی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.