دکتر ثمر توانا

دکتر ثمر توانا

تخصص داخلی

کازرون
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

کد نظام پزشکی

151522

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان سلمان فارسی

آدرس:

کازرون، خیابان سلمان فارسی، کوچه دارالقرآن، روبروی آزمایشگاه دکتر محمدی، ساختمان پزشکان کازرون، طبقه اول

تلفن:07142226960

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ثمر توانا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ثمر توانا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سلمان فارسی
دکتر ثمر توانا
دکتر ثمر توانا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ثمر توانا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ثمر توانا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ثمر توانا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ثمر توانا چقدر است؟
هزینه ویزیت ثمر توانا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ثمر توانا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ثمر توانا کجا است؟
دکترثمر توانا مطب خیابان سلمان فارسی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ثمر توانا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ثمر توانا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ثمر توانا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ثمر توانا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ثمر توانا متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ثمر توانا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ثمر توانا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ثمر توانا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ثمر توانا چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر ثمر توانا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ثمر توانا 5 از 5 است.

درباره دکتر ثمر توانادکترثمر توانا dr samar tavana از دکترهای متخصص داخلی کازرون هستند. مطب دکتر ثمر توانا در کازرون، خیابان سلمان فارسی، کوچه دارالقرآن، روبروی آزمایشگاه دکتر محمدی، ساختمان پزشکان کازرون، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ثمر توانا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07142226960 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ثمر توانا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ثمر توانا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ثمر توانا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ثمر توانا متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ثمر توانا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.