دکتر شیوا هاشمی جم

دکتر شیوا هاشمی جم

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تبریز

کد نظام پزشکی

90109
%67
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد جراح متخصص زنان و زایمان 

درمان بیماری های زنان زایمان نازایی، جراحی زیبایی زنان، لابیا پلاستی، تزریق ژل و بوتاکس، تنگی واژن و تمام جراحی های زنان

در مطب سونوگرافی، پاپ اسمیر، کرایو، دستگاه دی بی دی، کربوکسی، لیزر مونالیزا تاچ ارف ویواس و لیزر موزدایی انجام می شود.

همکاری با بیمارستان شهریار، بیمارستان بین المللی سجاد، بیمارستان امیرالمؤمنین و بیمارستان نورنجات

آدرس اینستاگرام: Dr hashemijam

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تبریز، ولیعصر، نرسیده به نبش فروغی، روبروی خیابان عارف، پلاک 27

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سلامت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شیوا هاشمی جم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیوا هاشمی جم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%67
2 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ثنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برخورد مناسب و دکتر خوب

ماندانا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوش اخلاق بودند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شیوا هاشمی جم
نوبت مطب خیابان ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، ولیعصر، نرسیده به نبش فروغی، روبروی خیابان عارف، پلاک 27
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیوا هاشمی جم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیوا هاشمی جم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیوا هاشمی جم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیوا هاشمی جم چقدر است؟
هزینه ویزیت شیوا هاشمی جم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا هاشمی جم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیوا هاشمی جم کجا است؟
دکتر شیوا هاشمی جم 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شیوا هاشمی جم را ببینید.
+
آیا دکتر شیوا هاشمی جم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا هاشمی جم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیوا هاشمی جم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیوا هاشمی جم متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیوا هاشمی جم چه زمانی است؟
دکتر شیوا هاشمی جم از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا هاشمی جم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیوا هاشمی جم چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر شیوا هاشمی جم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیوا هاشمی جم 4 از 5 است.

درباره دکتر شیوا هاشمی جمدکتر شیوا هاشمی جم dr shiva hashemi jam از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر شیوا هاشمی جم در تبریز، ولیعصر، نرسیده به نبش فروغی، روبروی خیابان عارف، پلاک 27 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیوا هاشمی جم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133273459-09142451943 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیوا هاشمی جم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیوا هاشمی جم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیوا هاشمی جم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیوا هاشمی جم متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیوا هاشمی جم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.