کد نظام پزشکی

ش-2109

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس شنوایی سنجی

اطلاعات خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، بین خیابان 7 تیر و خیابان شهید فقیهی، روبروی بانک سپه، کوچه 43، سمت راست فرعی اول، ساختمان لیزر، طبقه 5

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • روستاییان
  • ایرانیان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مریم احمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان زند
مریم احمدی
مریم احمدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مریم احمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم احمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مریم احمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مریم احمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم احمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مریم احمدی کجا است؟
دکترمریم احمدی خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مریم احمدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مریم احمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم احمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مریم احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم احمدی متخصص شنوایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مریم احمدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم احمدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل مریم احمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مریم احمدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مریم احمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مریم احمدی 0 از 5 است.

درباره مریم احمدیدکترمریم احمدی maryam ahmadi از دکترهای متخصص شنوایی سنجی شیراز هستند. مطب مریم احمدی در شیراز، خیابان زند، بین خیابان 7 تیر و خیابان شهید فقیهی، روبروی بانک سپه، کوچه 43، سمت راست فرعی اول، ساختمان لیزر، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مریم احمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09172448079 , 07132330578 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مریم احمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مریم احمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مریم احمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مریم احمدی متخصص شنوایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله شنوایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مریم احمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.