امیر خالقی

امیر خالقی

کارشناس شنوایی سنجی

ادیولوژی
شیراز

کد نظام پزشکی

۲۲۵۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس شنوایی سنجی

اطلاعات مطب ملاصدرا

آدرس:

شیراز، ملاصدرا، کوچه چهار، ساختمان پارسه، طبقه ۴، واحد ۱۶

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران امیر خالقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ملاصدرا
امیر خالقی
امیر خالقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت امیر خالقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر خالقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد امیر خالقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت امیر خالقی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر خالقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل امیر خالقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب امیر خالقی کجا است؟
دکتر امیر خالقی 1 مطب در مطب ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب امیر خالقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا امیر خالقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر خالقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
امیر خالقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر خالقی متخصص شنوایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد امیر خالقی چه زمانی است؟
دکتر امیر خالقی از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل امیر خالقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از امیر خالقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به امیر خالقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی امیر خالقی 0 از 5 است.

درباره امیر خالقیامیر خالقی amir khaleghi از دکترهای متخصص تخصص شنوایی سنجی شیراز هستند. مطب امیر خالقی در شیراز، ملاصدرا، کوچه چهار، ساختمان پارسه، طبقه ۴، واحد ۱۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب امیر خالقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09174842302 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام امیر خالقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی امیر خالقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط امیر خالقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از امیر خالقی تخصص شنوایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص شنوایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد امیر خالقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.