دکتر لیلا مقیمی

دکتر لیلا مقیمی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرج

کد نظام پزشکی

69864

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان شهید بهشتی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان قائم، طبقه ۵، واحد ۱۵

تلفن:02632239839

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا مقیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیلا مقیمی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا مقیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا مقیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا مقیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا مقیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا مقیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا مقیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا مقیمی کجا است؟
دکتر لیلا مقیمی 1 مطب در مطب خیابان شهید بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا مقیمی را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا مقیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا مقیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا مقیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا مقیمی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا مقیمی چه زمانی است؟
دکتر لیلا مقیمی از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا مقیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا مقیمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر لیلا مقیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا مقیمی 0 از 5 است.

درباره دکتر لیلا مقیمیدکتر لیلا مقیمی dr leyla moghimi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر لیلا مقیمی در کرج، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان قائم، طبقه ۵، واحد ۱۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا مقیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632239839 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا مقیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا مقیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا مقیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا مقیمی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا مقیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.