دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر صدیقه تفویضی زواره

دکتر صدیقه تفویضی زواره

پزشک عمومی

اصفهان

کد نظام پزشکی

35200

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات درمانگاه تخصصی داخلی آل ابراهیم اصفهان

آدرس:

اصفهان، چهارراه پروین، خیابان لاهور، ابتدای بلال شرقی، درمانگاه تخصص داخلی آل ابراهیم وابسته به موسسه خیریه دیابت

تلفن:03132258444

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صدیقه تفویضی زواره بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر صدیقه تفویضی زواره
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب درمانگاه تخصصی داخلی آل ابراهیم اصفهان
اصفهان - اصفهان، چهارراه پروین، خیابان لاهور، ابتدای بلال شرقی، درمانگاه تخصص داخلی آل ابراهیم وابسته به موسسه خیریه دیابت


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صدیقه تفویضی زواره را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صدیقه تفویضی زواره نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صدیقه تفویضی زواره در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صدیقه تفویضی زواره چقدر است؟
هزینه ویزیت صدیقه تفویضی زواره با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صدیقه تفویضی زواره می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صدیقه تفویضی زواره کجا است؟
دکتر صدیقه تفویضی زواره 1 مطب در درمانگاه تخصصی داخلی آل ابراهیم اصفهان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر صدیقه تفویضی زواره را ببینید.
+
آیا دکتر صدیقه تفویضی زواره امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صدیقه تفویضی زواره در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صدیقه تفویضی زواره در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صدیقه تفویضی زواره متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صدیقه تفویضی زواره چه زمانی است؟
دکتر صدیقه تفویضی زواره از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صدیقه تفویضی زواره در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صدیقه تفویضی زواره چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر صدیقه تفویضی زواره رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صدیقه تفویضی زواره 0 از 5 است.
درباره دکتر صدیقه تفویضی زواره


دکتر صدیقه تفویضی زواره dr sedighe tafvizi zavare از دکترهای متخصص عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر صدیقه تفویضی زواره در اصفهان، چهارراه پروین، خیابان لاهور، ابتدای بلال شرقی، درمانگاه تخصص داخلی آل ابراهیم وابسته به موسسه خیریه دیابت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صدیقه تفویضی زواره می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132258444 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صدیقه تفویضی زواره و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صدیقه تفویضی زواره هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صدیقه تفویضی زواره فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صدیقه تفویضی زواره متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صدیقه تفویضی زواره مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.