دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فرشته دردکشان

دکتر فرشته دردکشان

تخصص داخلی

اصفهان

کد نظام پزشکی

57315

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات درمانگاه تخصصی داخلی آل ابراهیم اصفهان

آدرس:

اصفهان، چهارراه پروین، خیابان لاهور، ابتدای بلال شرقی، درمانگاه تخصص داخلی آل ابراهیم وابسته به موسسه خیریه دیابت

تلفن:03132258444

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشته دردکشان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرشته دردکشان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب درمانگاه تخصصی داخلی آل ابراهیم اصفهان
اصفهان - اصفهان، چهارراه پروین، خیابان لاهور، ابتدای بلال شرقی، درمانگاه تخصص داخلی آل ابراهیم وابسته به موسسه خیریه دیابت


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشته دردکشان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشته دردکشان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشته دردکشان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشته دردکشان چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشته دردکشان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته دردکشان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشته دردکشان کجا است؟
دکتر فرشته دردکشان 1 مطب در درمانگاه تخصصی داخلی آل ابراهیم اصفهان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرشته دردکشان را ببینید.
+
آیا دکتر فرشته دردکشان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته دردکشان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشته دردکشان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشته دردکشان متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشته دردکشان چه زمانی است؟
دکتر فرشته دردکشان از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته دردکشان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشته دردکشان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرشته دردکشان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشته دردکشان 0 از 5 است.
درباره دکتر فرشته دردکشان


دکتر فرشته دردکشان dr fereshte dord keshan از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر فرشته دردکشان در اصفهان، چهارراه پروین، خیابان لاهور، ابتدای بلال شرقی، درمانگاه تخصص داخلی آل ابراهیم وابسته به موسسه خیریه دیابت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشته دردکشان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132258444 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشته دردکشان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشته دردکشان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشته دردکشان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشته دردکشان متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشته دردکشان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.