دکتر مینو حق شناس

دکتر مینو حق شناس

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

128818
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص بیماری های داخلی

دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهیدبهشتی

درمان بیماریهای ریوی، تنفسی،بیماریهای گوارشی، بیماریهای کلیوی، بیماریهای مفاصل و روماتیسمی، بیماریهای عفونی،کم خونی ،غدد، دیابت و تیروئید

اختلال وزن، اسپیرومتری، تزریقات داخل مفصلی 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، تقاطع میرداماد، نرسیده به بیمارستان مفید، طبقه سوم، داروخانه یاسان، واحد 16

تلفن:09025552573

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مینو حق شناس را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مینو حق شناس بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مرتضی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر حق شناس فرد باهوش و با تجربه ای هستند و قدرت درک و انتقال بسیار بالایی دارند

هامان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار با حوصله گوش میدن

سینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خیلی خوش برخورد با تجربه

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مینو حق شناس
نوبت مطب خیابان شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شریعتی، تقاطع میرداماد، نرسیده به بیمارستان مفید، طبقه سوم، داروخانه یاسان، واحد 16

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو40,000 تومان

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مینو حق شناس را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مینو حق شناس نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مینو حق شناس در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مینو حق شناس چقدر است؟
هزینه ویزیت مینو حق شناس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینو حق شناس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مینو حق شناس کجا است؟
دکتر مینو حق شناس 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مینو حق شناس را ببینید.
+
آیا دکتر مینو حق شناس امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مینو حق شناس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مینو حق شناس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مینو حق شناس متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مینو حق شناس چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مینو حق شناس تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینو حق شناس در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مینو حق شناس چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مینو حق شناس رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مینو حق شناس 5 از 5 است.

درباره دکتر مینو حق شناسدکتر مینو حق شناس dr mino hagh shenas از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر مینو حق شناس در تهران، خیابان شریعتی، تقاطع میرداماد، نرسیده به بیمارستان مفید، طبقه سوم، داروخانه یاسان، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مینو حق شناس می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09025552573 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مینو حق شناس و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مینو حق شناس هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مینو حق شناس فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مینو حق شناس متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مینو حق شناس مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.