دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر نصیبه رستمی یاسوج

دکتر نصیبه رستمی یاسوج

تخصص گوش، حلق و بینی

گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن
تهران

کد نظام پزشکی

142811

درباره‌پزشک

 

دارای بورد تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی تهران

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب جردن

آدرس:

تهران، جردن .خیابان صانعی، پلاک 23، واحد 12

تلفن:09017959599

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نصیبه رستمی یاسوج بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نصیبه رستمی یاسوج
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب جردن
تهران - تهران، جردن .خیابان صانعی، پلاک 23، واحد 12


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نصیبه رستمی یاسوج را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نصیبه رستمی یاسوج نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نصیبه رستمی یاسوج در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نصیبه رستمی یاسوج چقدر است؟
هزینه ویزیت نصیبه رستمی یاسوج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نصیبه رستمی یاسوج می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نصیبه رستمی یاسوج کجا است؟
دکتر نصیبه رستمی یاسوج 1 مطب در مطب جردن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نصیبه رستمی یاسوج را ببینید.
+
آیا دکتر نصیبه رستمی یاسوج امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نصیبه رستمی یاسوج در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نصیبه رستمی یاسوج در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نصیبه رستمی یاسوج متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نصیبه رستمی یاسوج چه زمانی است؟
دکتر نصیبه رستمی یاسوج از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نصیبه رستمی یاسوج در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نصیبه رستمی یاسوج چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نصیبه رستمی یاسوج رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نصیبه رستمی یاسوج 0 از 5 است.
درباره دکتر نصیبه رستمی یاسوج


دکتر نصیبه رستمی یاسوج dr nasibeh rostami yasoj از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر نصیبه رستمی یاسوج در تهران، جردن .خیابان صانعی، پلاک 23، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نصیبه رستمی یاسوج می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09017959599 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نصیبه رستمی یاسوج و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نصیبه رستمی یاسوج هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نصیبه رستمی یاسوج فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نصیبه رستمی یاسوج متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نصیبه رستمی یاسوج مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.