%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

م-۴۳۳۴۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب گیشا

آدرس:

تهران، گیشا، کوچه دوم، پلاک ۲۸، جنب درمانگاه گیشا، طبقه اول، واحد ۵

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به مهری مقدم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مهری مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب گیشا

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با مهری مقدم، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مهری مقدم
مهری مقدم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهری مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهری مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهری مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهری مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت مهری مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهری مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهری مقدم کجا است؟
دکتر مهری مقدم 1 مطب در مطب گیشا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مهری مقدم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مهری مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهری مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهری مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهری مقدم متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهری مقدم چه زمانی است؟
دکتر مهری مقدم از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مهری مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهری مقدم چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به مهری مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهری مقدم 5 از 5 است.

درباره مهری مقدممهری مقدم mehri moghaddam از دکترهای متخصص تخصص مامایی تهران هستند. مطب مهری مقدم در تهران، گیشا، کوچه دوم، پلاک ۲۸، جنب درمانگاه گیشا، طبقه اول، واحد ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهری مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188276447 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهری مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهری مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهری مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهری مقدم تخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهری مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.