دکتر شهین جزینی درچه

دکتر شهین جزینی درچه

پزشک عمومی

اصفهان

کد نظام پزشکی

۵۴۹۳۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات درمانگاه تخصصی داخلی آل ابراهیم وابسته به موسسه خیریه دیابت اصفهان

آدرس:

اصفهان، چهارراه پروین، خیابان لاهور، ابتدای بلال شرقی، درمانگاه تخصص داخلی آل ابراهیم وابسته به موسسه خیریه دیابت

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • دی

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

درمانگاه تخصصی داخلی آل ابراهیم وابسته به موسسه خیریه دیابت اصفهان
ملاحظات

*بیماران عزیز توجه فرمایید* زمان تقریبی انتظار شما، یک ساعت میباشد. لطفا صبور باشید 

دکتر شهین جزینی درچه
دکتر شهین جزینی درچه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهین جزینی درچه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهین جزینی درچه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهین جزینی درچه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهین جزینی درچه چقدر است؟
هزینه ویزیت شهین جزینی درچه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهین جزینی درچه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهین جزینی درچه کجا است؟
دکتر شهین جزینی درچه 1 مطب در درمانگاه تخصصی داخلی آل ابراهیم وابسته به موسسه خیریه دیابت اصفهان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهین جزینی درچه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهین جزینی درچه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهین جزینی درچه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهین جزینی درچه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهین جزینی درچه متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهین جزینی درچه چه زمانی است؟
دکتر شهین جزینی درچه از روز پنجشنبه 27 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهین جزینی درچه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهین جزینی درچه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شهین جزینی درچه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهین جزینی درچه 0 از 5 است.

درباره دکتر شهین جزینی درچه

دکتر شهین جزینی درچه dr shahin jozeyni dorche از دکترهای متخصص پزشک عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر شهین جزینی درچه در اصفهان، چهارراه پروین، خیابان لاهور، ابتدای بلال شرقی، درمانگاه تخصص داخلی آل ابراهیم وابسته به موسسه خیریه دیابت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهین جزینی درچه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132258444 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهین جزینی درچه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهین جزینی درچه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهین جزینی درچه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهین جزینی درچه پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهین جزینی درچه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.